• Merhaba arkadaşlar

Forum sitemizdeki içerikleri görmebilmek için yapmanız gerekenler vardır.

BURAYA TIKLA VE ÖĞREN

• FORUM SİTEMİZ SATILIKTIR.
    DOMAİN HOSTİNG DAHİL + XENFORO LİSANSI KOMPLE SATILIKTIR FULL KURULU SİTE

Diğer gizli içerik

Admin

Administrator
Yönetici
içerik test

Gizli içerik
Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.

Son düzenleme:

KutayXO

New member
+Üye olmadığımdan Gizli İçeriği açamıyorum (Çünkü beğenemiyorum) Bence beğen butonu tüm üyelere açık olmalı ya da 5-10 yorum yapmış kişiler görmeli

Admin

Administrator
Yönetici
+Üye olmadığımdan Gizli İçeriği açamıyorum (Çünkü beğenemiyorum) Bence beğen butonu tüm üyelere açık olmalı ya da 5-10 yorum yapmış kişiler görmeli
o şekilde site çöpe döner ve emek harcamadan herkez içerige ulaşır ve alır buda herkesin beleşci olması anlamına gelir beleşcilerin sitede işi yok malesef bu nedenle site için emek harcayan kişiler sitenin etinden suyundan faydalanabilir diğerleri avcunu yalar :)

KutayXO

New member
Güzel düşünce ama şu an üye sayısı çok az o yüzden söyledim. Yani bir nevi strateji. Üyeler ilk baş rahatlıkla gezerlerse devamlı girerler. Üyeler arttıktan sonra önemli ve az bulunan konular paylaşılıp +Üye projesi girerse diğerleri içeriği görmek için konu açmaya başlar. Yani sizin dediğiniz sonuna kadar doğru benim dediğim sadece küçük bi strateji olarak adlandırılabilir 😸

Admin

Administrator
Yönetici
Güzel düşünce ama şu an üye sayısı çok az o yüzden söyledim. Yani bir nevi strateji. Üyeler ilk baş rahatlıkla gezerlerse devamlı girerler. Üyeler arttıktan sonra önemli ve az bulunan konular paylaşılıp +Üye projesi girerse diğerleri içeriği görmek için konu açmaya başlar. Yani sizin dediğiniz sonuna kadar doğru benim dediğim sadece küçük bi strateji olarak adlandırılabilir 😸
Hocam yanlış bir düşünce neden mi ? sitede 10.000 kişi olacağına aktif 1.000 kişi olsun yeter bana 10.000 kişinin nazını çekeceğime 1.000 kişinin nazını çekerim daha iyi yılladır forumlarda gezerim modluk yaparım ama artık forum işi bitti insanlar hep beleşçi oldu çok forum var burası gibi 50.000 üyesi olanda 5.000 olanda hepsinde beleşçiler var bir hesap atıyorsun adam sayfayı yenilemeden şifresi değişiyor veya farklı şeyler yapıyorlar bu nedenle bana 500 tane üye olsa yeter adam gibi gerisi boş :)

O nedenle burası diğer forumlar gibi olmayacak üyemiz az olur ama herkes içeriklerden faydalanır.

KutayXO

New member
Anladım çoğu kişi forumun çok üyeyle dolmasını ister ama dediğiniz şeyler gerçekten güzel katılıyorum (y)😸

Admin

Administrator
Yönetici
Anladım çoğu kişi forumun çok üyeyle dolmasını ister ama dediğiniz şeyler gerçekten güzel katılıyorum (y)😸
Ne gerek var çok kişiye misal 100 kişi varsa forumda atarsın 10 20 hesap adamlar rahat rahat kullanır ama 500 kişi olsa 20 degil 100 atsanda yetmez ve 100 kişi kadar aktif bile olmaz 500 kişi o nedenle gerek yok bizde üye sayısı az olsun ama aktif olsun üyeler :)

Admin

Administrator
Yönetici
Ne gerek var çok kişiye misal 100 kişi varsa forumda atarsın 10 20 hesap adamlar rahat rahat kullanır ama 500 kişi olsa 20 degil 100 atsanda yetmez ve 100 kişi kadar aktif bile olmaz 500 kişi o nedenle gerek yok bizde üye sayısı az olsun ama aktif olsun üyeler :)

Admin

Administrator
Yönetici