• Merhaba arkadaşlar

Forum sitemizdeki içerikleri görmebilmek için yapmanız gerekenler vardır.

BURAYA TIKLA VE ÖĞREN

• FORUM SİTEMİZ SATILIKTIR.
    DOMAİN HOSTİNG DAHİL + XENFORO LİSANSI KOMPLE SATILIKTIR FULL KURULU SİTE

Herkese Merhaba!

KutayXO

New member
Forumun ilk üyelerinden biriyim sanırım. Forumun kuruluşuna, kategorilerin açılışına şahit oldum 30 dakika boyunca. Güzel bir site ismi ve şık bi' tema. Hayırlı olsun şimdiden.
Nasıl buldum ben bu siteyi ?
Iptv aramak adına şöyle bi google da arama filtresini son 24 saat yaptığımda karşıma çıkmıştı bu site. Merak edip girmiştim ve yarım saat sonra da bu konuyu açtım :giggle::giggle:

Umarım uzun ömürlü güzel bir forum olur.

Not: Admine yardımcı olmak amacıyla açtım. Yani bir üye konu açtığında nerede gözüküyor nasıl işliyor vs. işleyişini daha iyi inceleyip forumu düzeltmenizde, gözünüzden kaçan küçük pürüzleri gidermenize yardımcı olabilir.

Karşılaştığım eksiklikler veya hatalar:
2 hata çözüldü.

Son düzenleme:

Admin

Administrator
Yönetici
Teşekkür ederim foruma üye olduğun için ve güzel sözlerin için yolun çok başındayız yavaş yavaş hatalarımızı çözüp içerik paylaşımına başlayacağım.

Bir kaç gündür forum sistemi olarak ne olsa diye araştırma yaptım kurdum sildim sıfırdan tekrar kurdum en sonunda bu sistemin daha faydalı olacağını düşündüm ve lisans alıp bu sistemi kurdum umarım dediğin gibi uzun ömürlü olur.

Bir kaç gün sonra içerik paylaşımına başlayacağım ve o zaman yetkili arkadaşlar alacağım umarım yetkili olmak istersin :)

KutayXO

New member
Çok yüksek bi' bilgim yok iptv hakkında fakat forumun diğer konularıyla ilgili elimden geldiğimce yardımcı olabilirim.
Forum sadece iptv değil onun yanında program vs. gibi konuların açılması da çeşitliliği arttırmış ve daha da renk katmış. Forum altyapısı gayet başarılı ve güncel duruyor.Tek gereken biraz reklam ve onların katkısıyla gelen üyeler. Dediğim gibi elimden gelebilecek yardımları yapabilirim tabi yanlış anlaşılmasın ben sadece üye olarakta devam edebilirim ayrıcalığımın olması hoşuma gitmez.
Sosyal medyada bir çok grupta bulunup bir kaçında yöneticilik yapıyorum. Gruplarda en temel konuda iptv geliyor. Hatta teknolojiden anlamayanlar dahi program indirme adı altında ki gruplara girip iptv araştırıyorlar. Bundan oldukça iyi strateji yapıp üye çekebilirsiniz.